Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Милко Петров Багдасаров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2013-07-03 Комисия по образованието и науката зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Австрия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Гърция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Испания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Италия зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

1621

Лични данни

дата на раждане 1957-10-21
място на раждане Пловдив, България
професия преподавател, икономист, юрист
езици руски
семейно положение женен
имейл Milko.BAGDASAROV@parliament.bg
уебсайт