Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мустафа Сали Карадайъ

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по енергетика зам.-председател
2013-06-19 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2013-06-20 2013-10-17 Временна комисия за изработване на проект на нов Изборен кодекс член
2013-09-05 2013-12-04 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата по оповестените факти и данни за нарушения, извършени в Комисията за предотвратяване и установяване на конфликт на интереси член
2013-11-21 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички обстоятелства около публично огласения телефонен разговор между бившия министър-председател Бойко Борисов и бившия директор на Агенция член
2013-12-20 2014-03-04 Временна комисия за обсъждане и приемане на нов Изборен кодекс член
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2013-11-22 Постоянно действаща подкомисия за наблюдение на дейността на ДКЕВР към Комисия по енергетика член
Делегации
От До Име позиция
2014-03-26 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Индонезия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Канада член
2013-10-17 Група за приятелство България - Косово зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Кувейт член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Казахстан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Мароко член
2013-10-17 Група за приятелство България - Норвегия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Република Южна Африка член
2013-10-17 Група за приятелство България - Швейцария член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Швеция председател
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Холандия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси

Снимка

1629

Лични данни

дата на раждане 1970-05-08
място на раждане с. Борино, България
професия икономист
езици английски, турски
семейно положение женен
имейл MUSTAFA.KARADAYI@parliament.bg
уебсайт