Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Невин Халил Хасан

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по труда и социалната политика член
2013-06-19 Комисия по културата и медиите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Канада зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Швейцария член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Италия член
Зададени въпроси

Снимка

1627

Лични данни

дата на раждане 1968-08-10
място на раждане с. Сокол, България
професия икономист
езици
семейно положение омъжена
имейл Nevin.Hasan@parliament.bg
уебсайт