Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Павел Алексеев Христов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 ПП ГЕРБ член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 Комисия по околната среда и водите член
2013-09-11 Комисия по транспорт, информационни технологии и съобщения член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Белгия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Индия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
2013-11-27 Група за приятелство България - Сърбия член
Зададени въпроси
  • писмо изх. № 34460 от 15.08.2013 г. на Областна дирекция Варна на Министерството на вътрешните работи до областния координатор на ПП ГЕРБ - Варна, с искане на МВР да бъде предоставен списък "на всички новопостъпили членове на ПП ГЕРБ от област Варна, от началото на годината до 30.06.2013 г., и данни в кои общински структури са подали заявленията си за членство всички новоприети членове на партията от област Варна от началото на годината"

Снимка

1637

Лични данни

дата на раждане 1983-09-12
място на раждане Варна, България
професия специалист ИТ
езици английски, немски, руски
семейно положение неженен
имейл pavel.hristov@parliament.bg
уебсайт