Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Маргарита Николаева Николова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Атака член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по бюджет и финанси зам.-председател
2013-06-19 Комисия по труда и социалната политика зам.-председател
2013-06-19 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
Временни комисии
От До Име позиция
2013-06-05 2013-09-27 Временна анкетна комисия за проверка на всички данни, факти и обстоятелства при ползването на правителствения член
2013-11-21 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички обстоятелства около публично огласения телефонен разговор между бившия министър-председател Бойко Борисов и бившия директор на Агенция член
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2013-10-24 Постоянно действаща подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси член
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
Зададени въпроси

Снимка

1672

Лични данни

дата на раждане 1963-10-24
място на раждане София, България
професия икономист
езици френски
семейно положение омъжена
имейл margarita.nikolova@parliament.bg
уебсайт