Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Илиан Сашов Тодоров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Атака член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по отбрана зам.-председател
2013-06-19 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2013-09-05 2013-12-04 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата по оповестените факти и данни за нарушения, извършени в Комисията за предотвратяване и установяване на конфликт на интереси член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Беларус член
2013-10-17 Група за приятелство България - Венецуела член
2013-10-17 Група за приятелство България - Иран член
2013-10-17 Група за приятелство България - КНДР председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Сирия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
Зададени въпроси
  • намерението на правителството за изграждане на социални жилища, предназначени за ромското население

Снимка

1673

Лични данни

дата на раждане 1980-11-01
място на раждане София, България
професия
езици английски, руски, испански
семейно положение женен
имейл ilian.todorov@parliament.bg
уебсайт