Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иван Тодоров Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 Атака член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта зам.-председател
2013-06-19 Комисия за контрол над службите за сигурност, използването и прилагането на специалните разузнавателни средства и достъпа до данните по закона за електронните съобщения член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Ирландия председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Япония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
Зададени въпроси

Снимка

1690

Лични данни

дата на раждане 1984-10-20
място на раждане София, България
професия
езици английски
семейно положение неженен
имейл ivan.dimitrov@parliament.bg
уебсайт