Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Георги Цветанов Марков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-21 2013-12-03 ПП ГЕРБ член
2013-12-03 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-09-11 2014-01-16 Комисия по труда и социалната политика член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Гърция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай член
2013-10-17 Група за приятелство България - Румъния член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
Зададени въпроси

Снимка

1696

Лични данни

дата на раждане 1968-10-12
място на раждане Свищов, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл georgi.markov@parliament.bg
уебсайт