Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Маргарита Асенова Стоилова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-23 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-23 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по околната среда и водите член
2013-07-12 Комисия по правата на човека и жалбите на гражданите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Индия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Казахстан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Чехия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Полша член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Израел член
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна член
2013-10-17 Група за приятелство България - Испания зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

1701

Лични данни

дата на раждане 1955-04-13
място на раждане Асеновград, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл margarita.stoilova@parliament.bg
уебсайт