Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Лазар Огнянов Попов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-23 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-23 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по бюджет и финанси член
2013-06-19 Комисия по европейските въпроси и контрол на европейските фондове член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Австрия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Германия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Канада зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Швейцария член
2013-10-17 Група за приятелство България - САЩ член
2013-10-17 Група за приятелство България - Испания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция член
Зададени въпроси

Снимка

1700

Лични данни

дата на раждане 1972-03-30
място на раждане Пазарджик, България
професия икономист
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл lazar.popov@parliament.bg
уебсайт