Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Методи Теохаров Костадинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-05-31 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-05-31 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-06-19 Комисия по земеделието и храните член
2013-06-19 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2013-08-01 Делегация в Парламентарната асамблея по франкофония зам.-ръководител
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Великобритания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Македония член
2013-10-17 Група за приятелство България - Чехия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия член
2013-10-17 Група за приятелство България - Франция зам.-председател
Зададени въпроси
  • дейността на държавните горски предприятия
  • дейността на държавните горски предприятия
  • дейността на държавните горски предприятия

Снимка

1704

Лични данни

дата на раждане 1948-08-12
място на раждане с. Коларово, България
професия преподавател
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл metodi.teoharov@parliament.bg
уебсайт