Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Георгиев Кочков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-09-11 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-09-11 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-11-12 2014-03-06 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси член
2014-03-06 Комисия по инвестиционно проектиране член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам член
2013-10-17 Група за приятелство България - Куба член
Зададени въпроси

Снимка

1735

Лични данни

дата на раждане 1966-11-13
място на раждане София, България
професия инженер, психолог
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл dimitar.kochkov@parliament.bg
уебсайт