Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Кирчо Георгиев Карагьозов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2013-10-22 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2013-10-22 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2013-11-07 2014-03-06 Комисия по културата и медиите член
2014-03-06 Комисия по инвестиционно проектиране член
Временни комисии
От До Име позиция
2014-02-05 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички факти и обстоятелства, довели до внезапното подаване на оставка от Христо Дамянов Бисеров от всички заемани постове в Народното събрание и политическата партия член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

2303

Лични данни

дата на раждане 1954-10-03
място на раждане с. Безмер, България
професия юрист
езици руски
семейно положение женен
имейл kircho.karagyozov@parliament.bg
уебсайт