Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Любомир Пенчев Пантелеев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-09-08 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-09-08 Коалиция за България член
2001-07-05 2001-07-05 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България секретар на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по отбраната член
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по транспорт и съобщения зам.-председател
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по медиите член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2004-06-25 2005-06-17 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2003-11-26 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на черноморското икономическо сътрудничество член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

7 411 2071

Лични данни

дата на раждане 1952-10-17
място на раждане Айтос, България
професия журналист
езици руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт