Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Соломон Исак Паси

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2001-07-24 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2001-07-24 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
2001-07-20 2001-07-24 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност председател
Временни комисии
От До Име позиция
2001-07-06 2001-07-24 Временна комисия по правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа основен член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

9 622

Лични данни

дата на раждане 1956-12-22
място на раждане Пловдив, България
професия друга
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл passy@bulnet.bg
уебсайт