Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Несрин Мустафа Узун

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
2001-07-05 2005-06-17 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

13 604

Лични данни

дата на раждане 1968-08-20
място на раждане с. Добра поляна, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт