Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Йорданов Кирчев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС зам.-председател на ПГ
2001-07-05 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2004-02-25 2005-06-17 Съюза на Демократичните Сили зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство зам.-председател
2005-08-24 2006-07-07 Комисия по политиката при бедствия и аварии член
2006-07-07 2009-06-25 Комисия по отбраната член
2001-07-20 2004-06-25 Kомисия по бюджет и финанси член
2001-07-20 2001-12-05 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2001-12-05 2005-06-17 Kомисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство зам.-председател
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-05-13 2005-06-17 Временна комисия за дейността на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, относно усвояването на финансовите средства, отпуснати от Европейския съюз по програмите ФАР и ИСПА за периода 1999 година - май 2004 година зам.-председател
2005-01-27 2005-06-17 Временна анкетна комисия, която да изясни целесъобразността на решение от заседание на Министерския съвет, проведено на 16.12.2004 г., съгласно протокол 48, т. 11, за предоставяне на концесия за републикански път “Калотина-Софийски околовръстен път (северна дъга) - Оризово - Стара Загора - Нова Загора - Ямбол - Карнобат - Бургас”, изключителна държавна собственост член
2005-04-28 2005-06-17 Временна комисия за обсъждане и приемане на законопроекта за ратифициране на Договора за присъединяване на Република България и Румъния към Европейския съюз, Протокола относно условията и договореностите за приемане на Република България и Румъния към Европейския съюз, Акта относно условията за присъединяване на Република България и Румъния и промени в Учредителните договори на Европейския съюз и Заключителния акт по присъединяването на Република България към Европейския съюз, подписани на 25 ап член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

23 631

Лични данни

дата на раждане 1944-09-29
място на раждане Добрич, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл chkirchev@hotmail.com
уебсайт