Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христо Боянов Величков

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2005-07-29 Атака член
2005-07-29 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по образованието и науката член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по здравеопазването член
Временни комисии
От До Име позиция
2006-10-11 2007-02-02 Временна комисия за обсъждане на проекта и предложения за промени в Конституцията на Република България член
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

30

Лични данни

дата на раждане 1940-01-02
място на раждане София, България
професия юрист
езици руски
семейно положение женен
имейл hvelichkov@abv.bg
уебсайт