Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Димитър Цвятков Йорданов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-04-08 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2009-04-08 2009-04-10 Независими член
2009-04-10 2009-06-25 Ред, законност и справедливост член
2001-07-05 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2002-03-12 2004-02-25 Обединените Демократични Сили член
2004-02-25 2005-06-17 Съюза на Демократичните Сили член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-09-19 Комисия по икономическата политика зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите председател
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по енергетика член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-21 2005-10-30 Временна комисия за проучване и ликвидиране на щетите от наводненията и за изготвяне на предложения за оптимизиране на модела на действия на държавните органи по управление при кризи член
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
2004-06-02 2005-03-14 Временна анкетна комисия за проучване на данните, свързани с трагичната катастрофа в р. Лим член
2005-01-19 2005-06-17 Временна анкетна комисия за проверка на междуправителствените споразумения за кредити, отпуснати на страни от третия свят - произхода на кредитите, целите на предоставяне и времето, когато това е осъществено; държавите кредитополучатели; действията на правителствата от 1990 г. насам по събиране на вземанията на Република България, произтичащи от тези споразумения член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

31 635

Лични данни

дата на раждане 1964-04-23
място на раждане с. Обединение, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл dymitar@abv.bg
уебсайт