Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Надя Антонова Кочева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-05-22 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-05-22 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-05-22 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2006-03-31 Комисия по здравеопазването член
2006-03-31 2009-05-22 Комисия по бюджет и финанси член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2006-03-16 2006-05-25 Временна комисия по искането на Никола Филчев, бивш главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Венцислав Василев Върбанов, народен представител в 40-то Народно събрание член
2006-05-11 2006-06-11 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Волен Николов Сидеров, народен представител в 40-то Народно събрание член
2006-06-08 2006-07-08 Временна парламентарна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Павел Михайлов Чернев, народен представител в 40-то Народно събрание член
2007-09-27 2007-11-13 Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Борислав Янчев Ноев, народен представител в 40-то Народно събрание член
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2008-03-26 2009-05-22 Подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси председател
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

34

Лични данни

дата на раждане 1957-10-24
място на раждане Видин, България
професия юрист
езици
семейно положение разведена
имейл
уебсайт