Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Радослав Ненков Гайдарски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 40-то Народно събрание член
2008-04-24 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 Коалиция за България член
2008-04-24 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2008-05-30 2009-06-25 Комисия по гражданското общество и медии член
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по здравеопазването член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

33

Лични данни

дата на раждане 1937-12-25
място на раждане с. Градец, България
професия лекар
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт