Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Тома Янков Томов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2005-08-24 2006-03-31 Комисия по парламентарна етика зам.-председател
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по труда и социалната политика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

37 562

Лични данни

дата на раждане 1953-03-28
място на раждане Перник, България
професия юрист
езици руски, италиански
семейно положение женен
имейл
уебсайт