Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Христина Христова Велчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-07 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-07 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-01-30 Комисия по труда и социалната политика член
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по парламентарна етика член
2008-01-30 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика зам.-председател
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

41

Лични данни

дата на раждане 1954-01-21
място на раждане с.Попица, България
професия друга
езици английски
семейно положение разведена
имейл hrisvel@yahoo.com
уебсайт