Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йордан Димитров Костадинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-12-12 Национално движение за стабилност и възход член
2007-12-12 2009-06-25 Българска нова демокрация член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по околната среда и водите член
2005-08-24 2008-01-24 Комисия по енергетиката зам.-председател
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по енергетиката член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

42

Лични данни

дата на раждане 1954-05-12
място на раждане Първомай, България
професия инженер
езици английски, френски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт