Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Тодор Найденов Костурски

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-11-14 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-14 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-11-14 Комисия по околната среда и водите член
2005-08-24 2007-11-14 Комисия по транспорт и съобщения член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2002-10-03 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
2003-04-03 2005-06-17 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
2002-02-22 2002-06-07 Временна анкетна комисия, която да извърши проучване и комплексна проверка на дейността на държавно предприятие "Ръководство на въздушното движение" към Министерството на транспорта и съобщенията член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2007-11-14 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

46 576

Лични данни

дата на раждане 1955-01-12
място на раждане Пловдив, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт