Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Николай Георгиев Камов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2008-02-27 Коалиция за България член
2008-02-27 2009-06-25 Независими член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
2004-05-13 2005-06-17 Временна комисия за дейността на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, относно усвояването на финансовите средства, отпуснати от Европейския съюз по програмите ФАР и ИСПА за периода 1999 година - май 2004 година член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на НАТО председател
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на НАТО член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

47 437 1951 2096

Лични данни

дата на раждане 1956-04-11
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл kamov@mail.bg
уебсайт