Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Енчо Вълков Малев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2008-01-23 Национално движение за стабилност и възход член
2008-01-23 2009-06-25 Българска нова демокрация член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по земеделието и горите член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по земеделието и горите член
2001-07-20 2001-10-04 Комисия по околната среда и водите член
2001-10-04 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по земеделието и горите член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

50 574

Лични данни

дата на раждане 1954-08-16
място на раждане с. Росица, България
професия инженер
езици руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт