Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Нихат Тахир Кабил

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 40-то Народно събрание член
2008-04-24 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 Движение за права и свободи член
2008-04-24 2009-06-25 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите член
2008-09-19 2009-06-25 Комисия по земеделието и горите член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

52

Лични данни

дата на раждане 1962-12-05
място на раждане с.Подайва, България
професия друга
езици английски, руски, турски
семейно положение женен
имейл
уебсайт