Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иво Първанов Атанасов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
2001-07-05 2001-07-05 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по културата член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по гражданското общество и медии председател
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по културата член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по медиите зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2007-01-12 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз заместващ член
2007-01-12 2009-06-25 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз основен член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

57 386 2049 2186

Лични данни

дата на раждане 1953-02-16
място на раждане Кюстендил, България
професия журналист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл ivoat12@hotmail.com
уебсайт