Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Донка Иванова Михайлова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
2005-08-24 2006-03-31 Комисия по гражданското общество и медии член
2006-03-31 2009-06-25 Комисия по здравеопазването член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

63

Лични данни

дата на раждане 1959-04-20
място на раждане Троян, България
професия икономист
езици немски, руски
семейно положение омъжена
имейл donka_mihaylova@yahoo.co.uk
уебсайт