Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Лидия Сантова Шулева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-06-25 Българска нова демокрация член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

64

Лични данни

дата на раждане 1956-12-23
място на раждане Велинград, България
професия икономист
езици английски, руски
семейно положение вдовица
имейл lshuleva@yahoo.com
уебсайт