Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Даринка Христова Станчева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси член
2001-07-20 2004-07-16 Комисия по културата член
2001-07-20 2003-04-03 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2002-03-14 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
2003-04-03 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-10-04 2009-06-25 Подкомисия по усвояването на средствата от Европейския съюз към Комисията по европейските въпроси зам.-председател
Делегации
От До Име позиция
2005-09-21 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа основен представител
2004-04-28 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа заместващ представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

65 563

Лични данни

дата на раждане 1953-06-11
място на раждане Павликени, България
професия инженер
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл dstantcheva@parliament.bg
уебсайт