Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Иглика Димитрова Иванова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правни въпроси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-15 2005-08-24 Временна комисия по правни въпроси член
2008-03-06 2008-05-29 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт член
2009-03-13 2009-04-22 Временна комисия за промени в изборното законодателство член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2007-10-31 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

74

Лични данни

дата на раждане 1957-04-25
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл ivanova@pbs-d.bg
уебсайт