Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Марко Николов Мечев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
Временни комисии
От До Име позиция
2006-03-15 2006-08-03 Временна комисия за установяване на отнетото и възстановено имущество на семействата на бившите царе Фердинанд I и Борис III и техните наследници член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз заместващ член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

75

Лични данни

дата на раждане 1945-03-31
място на раждане Панагюрище, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт