Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Фидел Димитров Беев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по политиката при бедствия и аварии зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

77

Лични данни

дата на раждане 1961-07-17
място на раждане Велинград, България
професия непоказана
езици
семейно положение женен
имейл
уебсайт