Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Росица Йорданова Янакиева-Костадинова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-11-09 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2007-11-09 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-11-09 Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство член
2005-08-24 2007-09-27 Комисия по здравеопазването член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по околната среда и водите член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

81

Лични данни

дата на раждане 1954-07-07
място на раждане Перник, България
професия непоказана
езици руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт