Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Владимир Михайлов Дончев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-07 Национално движение за стабилност и възход зам.-председател на ПГ
2007-11-07 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-06-25 Българска нова демокрация член
2001-07-05 2001-07-05 Национално движение Симеон Втори член
2001-07-05 2003-07-10 Национално движение Симеон Втори зам.-председател на ПГ
2003-07-10 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по отбраната член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по гражданското общество и медии член
2001-07-20 2002-03-14 Kомисия по правни въпроси член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по вътрешна сигурност и обществен ред председател
2003-12-11 2005-06-17 Kомисия по правни въпроси член
Временни комисии
От До Име позиция
2003-04-23 2005-02-18 Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България член
2004-02-27 2005-06-17 Временна комисия за проучване на данните по твърденията за финансиране на Българската Социалистическа партия от режима на Саддам Хюсеин в Ирак член
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2006-04-05 2009-06-25 Постоянна подкомисия за контрол върху работата на службите за сигурност и на службите за обществен ред член
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на организацията за сигурност и сътрудничество в Европа основен представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

93 646

Лични данни

дата на раждане 1960-08-12
място на раждане Пловдив, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение женен
имейл vl.donchev@lawyer.com
уебсайт