Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Петър Стефанов Стоянов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-09-14 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-10-20 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС член
2005-10-20 2007-09-14 ОДС - СДС, ДП, Движение Гергьовден, БЗНС, НС-БЗНС председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-09-14 Комисия по европейските въпроси член
2005-08-24 2006-07-07 Комисия по въпросите на държавната администрация член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

97 1935

Лични данни

дата на раждане 1952-05-25
място на раждане Асеновград, България
професия юрист
езици английски, немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт