Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Гергана Христова Грънчарова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-07-11 40-то Народно събрание член
2005-07-11 2005-09-08 40-то Народно събрание временен парламентарен секретар
2001-07-05 2001-07-05 39-то Народно събрание член
2001-07-05 2004-04-28 39-то Народно събрание парламентарен секретар
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2005-09-08 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2004-04-28 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2005-08-24 2005-09-08 Комисия по жалбите и петициите на гражданите член
2001-07-20 2004-04-28 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
2001-07-20 2004-04-28 Комисия по европейска интеграция член
Временни комисии
От До Име позиция
2001-07-06 2001-07-20 Временна комисия по правилника за организацията и дейността на Народното събрание член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2001-08-03 2004-04-28 Делегация в съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

103 701

Лични данни

дата на раждане 1973-06-14
място на раждане Пловдив, България
професия юрист
езици английски, руски
семейно положение омъжена
имейл gerganag@internet-bg.net
уебсайт