Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Илкер Ахмедов Мустафов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по бюджет и финанси член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по жалбите и петициите на гражданите зам.-председател
Няма временни комисии
Парламентарни подкомисии
От До Име позиция
2007-04-26 2009-06-25 Подкомисия по отчетност на публичния сектор към Комисия по бюджет и финанси член
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

110

Лични данни

дата на раждане 1970-06-12
място на раждане Разград, България
професия икономист
езици руски, турски
семейно положение неженен
имейл i.mustafov@parliament.bg
уебсайт