Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Филиз Хакъева Хюсменова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-05-20 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2007-05-20 Движение за права и свободи член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по европейските въпроси член
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по политиката при бедствия и аварии член
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

116

Лични данни

дата на раждане 1966-06-10
място на раждане Силистра, България
професия друга
езици френски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт