Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Камен Костов Костадинов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 Движение за права и свободи член
2009-07-14 2013-03-14 Движение за права и свободи зам.-председател на ПГ
2013-05-21 Движение за права и свободи зам.-председател на ПГ
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения зам.-председател
2009-07-29 2010-01-20 Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред член
2009-07-29 2011-01-11 Комисия за контрол на държавна агенция член
2010-03-24 2011-08-29 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика член
2011-01-11 2011-08-29 Комисия за контрол на държавна агенция председател
2011-08-29 2013-01-07 Комисия за контрол на държавна агенция член
2011-08-29 2012-09-04 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика председател
2012-09-04 2013-03-14 Комисия за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламентарна етика член
2013-01-07 2013-03-14 Комисия за контрол на държавна агенция председател
2013-06-19 Комисия по транспорт, информационни технологии и съобщения председател
2013-06-19 Комисия за контрол над службите за сигурност, използването и прилагането на специалните разузнавателни средства и достъпа до данните по закона за електронните съобщения зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-08-04 2005-08-24 Временна комисия по земеделието и горите член
2008-03-06 2008-10-08 Временна анкетна комисия за проучване на обстоятелствата за трагичния инцидент във влака София – Кардам на 28 февруари 2008 г., както и на нормативната уредба, свързана с безопасността на железопътния транспорт председател
2009-04-15 2009-06-25 Временна анкетна комисия за изясняване на обстоятелствата по престоя в Република България на Сретен Йоцич (Йосич), гражданин на бивша Югославия, арестуван на 21.6.2002 г. с международна заповед за задържане и екстрадиран в Кралство Холандия, както и да проучи твърденията на горепосоченото лице за евентуална съпричастност и покровителство от страна на българските държавни органи за периода на пребиваването му у нас член
2013-05-22 2013-06-12 Временна комисия за изработване на проект за Правилник за организацията и дейността на Народното събрание член
2013-11-21 Временна анкетна комисия за проверка и установяване на всички обстоятелства около публично огласения телефонен разговор между бившия министър-председател Бойко Борисов и бившия директор на Агенция член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
2009-09-04 2013-03-14 Постоянна делегация на Народното събрание в Евросредиземноморската парламетарна асамблея член
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Узбекистан председател
2010-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Казахстан член
2011-11-10 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия зам.-председател
2013-10-24 Група за приятелство България - Беларус член
2013-10-17 Група за приятелство България - Азербайджан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Виетнам зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Гърция член
2013-10-17 Група за приятелство България - Йордания член
2013-10-17 Група за приятелство България - Китай зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Казахстан член
2013-10-17 Група за приятелство България - Полша член
2013-10-17 Група за приятелство България - Република Корея зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Русия зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Израел зам.-председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Украйна председател
2013-10-17 Група за приятелство България - Турция член
2014-03-06 Група за приятелство България - Туркменистан зам.-председател
Зададени въпроси

Снимка

117 983 1593 1655

Лични данни

дата на раждане 1970-09-26
място на раждане Шумен, България
професия юрист
езици английски, руски, гръцки
семейно положение женен
имейл kamen.kostadinov@parliament.bg
уебсайт