Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Евгени Захариев Кирилов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2007-05-20 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2007-05-20 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по външна политика член
2005-08-24 2007-05-20 Комисия по парламентарна етика член
2001-07-20 2005-06-17 Kомисия по външна политика, отбрана и сигурност член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция зам.-председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-07-14 2005-08-24 Временна комисия по европейски въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-21 2007-01-12 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа основен представител
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарната асамблея на съвета на Европа основен представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

120 352 1803 2221

Лични данни

дата на раждане 1945-01-26
място на раждане с. Любичево, България
професия друга
езици английски, френски, немски, руски
семейно положение женен
имейл ekirilov@nt52.parliament.bg
уебсайт