Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Кръстанка Атанасова Шаклиян

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2007-11-29 Национално движение за стабилност и възход член
2007-11-29 2007-12-05 Независими член
2007-12-05 2009-06-25 Българска нова демокрация член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-01-24 Комисия по труда и социалната политика зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2008-01-24 2009-06-25 Комисия по труда и социалната политика член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по образованието и науката член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по правата на човека и вероизповеданията член
2003-04-03 2005-06-17 Комисия за борба с корупцията член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2007-02-07 2009-06-25 Делегация в Интерпарламентарната асамблея по православие член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

123 723

Лични данни

дата на раждане 1955-09-06
място на раждане Пазарджик, България
професия инженер
езици английски, немски, руски
семейно положение омъжена
имейл
уебсайт