Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Митко Иванов Димитров

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2009-06-17 Атака член
2009-06-17 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2007-06-07 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения член
2007-06-07 2009-06-25 Комисия по политиката при бедствия и аварии зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз член
2007-07-11 2009-06-25 Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа заместващ представител
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

124

Лични данни

дата на раждане 1962-03-16
място на раждане Свиленград, България
професия инженер
езици английски
семейно положение женен
имейл mdimitrov@abv.bg
уебсайт