Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Мария Иванова Ангелиева-Колева

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2008-02-20 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по европейските въпроси зам.-председател
2008-02-20 2009-06-25 Комисия по външна политика член
2001-07-20 2004-06-25 Комисия по въпросите на децата, младежта и спорта член
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по европейска интеграция член
2003-04-03 2005-06-17 Kомисия по бюджет и финанси член
2004-06-25 2005-06-17 Kомисия по икономическата политика член
Временни комисии
От До Име позиция
2004-02-05 2004-05-05 Временна парламентарна комисия, която да извърши проучване и проверка на безопасните и здравословни условия на труд в "Кремиковци" АД и изпълнение на Решението на Народното събрание от 29 март 2002г. член
Няма парламентарни подкомисии
Делегации
От До Име позиция
2005-09-28 2009-06-25 Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз зам.-председател
2001-08-03 2005-06-17 Делегация в парламентарното измерение на Централноевропейската инициатива член
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

130 713

Лични данни

дата на раждане 1969-01-15
място на раждане София, България
професия юрист
езици английски, руски, испански
семейно положение омъжена
имейл anguelmar@hotmail.com
уебсайт