Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Минчо Христов Куминев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-13 2006-02-08 Атака член
2006-02-08 2009-06-25 Независими член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по енергетиката член
2005-08-24 2006-03-31 Комисия за борба с корупцията зам.-председател
2006-03-31 2006-07-07 Комисия за борба с корупцията член
2006-07-07 2009-06-25 Комисия за борба с корупцията зам.-председател
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

135

Лични данни

дата на раждане 1962-06-27
място на раждане София, България
професия преподавател
езици английски, френски, руски, испански, португалски
семейно положение разведен
имейл minchok@abv.bg
уебсайт