Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Стефан Ламбов Данаилов

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
2009-07-14 2013-03-14 41-во Народно събрание член
2013-05-21 42-ро Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-11 2005-08-16 Коалиция за България член
2001-07-05 2005-06-17 Коалиция за България член
2009-07-14 2013-03-14 Коалиция за България член
2013-05-21 Коалиция за България член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2001-07-20 2005-06-17 Комисия по културата председател
2009-07-29 2013-03-14 Комисия по културата, гражданското общество и медиите член
2013-06-19 Комисия по културата и медиите председател
Временни комисии
От До Име позиция
2002-03-27 2002-11-30 Временна проучвателна комисия по религиозните въпроси член
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Групи за приятелство
От До Име позиция
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Италия зам.-председател
2009-10-23 2013-03-14 Група за приятелство България - Русия член
Зададени въпроси
  • проектите за бъдещото развитие на НДК след Разпореждане №1 на МС/09.05.2011г. за промяна в статута, ръководството и начина на управление и субординация на НДК, и образуване на еднолично акционерно дружество с държавно участие в капитала "Национален дворец на културата - Конгресен център София" ЕАД-София

Снимка

137 712 956 1681

Лични данни

дата на раждане 1942-12-09
място на раждане София, България
професия преподавател, актьор
езици руски
семейно положение женен
имейл lambo.m@parliament.bg
уебсайт