Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Долорес Борисова Арсенова

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по околната среда и водите зам.-председател
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по енергетиката член
Няма временни комисии
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

138

Лични данни

дата на раждане 1964-05-07
място на раждане с. Бели Мел, България
професия юрист
езици руски
семейно положение омъжена
имейл darsen@abv.bg
уебсайт