Този сайт е прототип в много ранна фаза на развитие. Предстоят много промени по дизайна, структурата и функционалността. Информацията в този сайт е събрана от публично достъпни източници като официалната страница на Народното събрание. Може да следите или да се включите в разработването на сайта от тук. Посетете нашата страница за често задавани въпроси за допълнителна информация.

Йордан Мирчев Митев

Парламентарна активност

Народни събрания:
От До Име позиция
2005-07-11 2009-06-25 40-то Народно събрание член
2001-07-05 2005-06-17 39-то Народно събрание член
Парламентарни групи
От До Име позиция
2005-07-14 2009-06-25 Национално движение за стабилност и възход член
2001-07-05 2005-06-17 Национално движение Симеон Втори член
Постоянни комисии
От До Име позиция
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по икономическата политика член
2005-08-24 2009-06-25 Комисия по транспорт и съобщения председател
2001-07-20 2001-10-10 Комисия по транспорт и телекомуникации член
2001-10-10 2005-06-17 Комисия по транспорт и телекомуникации председател
Временни комисии
От До Име позиция
2005-01-27 2005-06-17 Временна анкетна комисия, която да изясни целесъобразността на решение от заседание на Министерския съвет, проведено на 16.12.2004 г., съгласно протокол 48, т. 11, за предоставяне на концесия за републикански път “Калотина-Софийски околовръстен път (северна дъга) - Оризово - Стара Загора - Нова Загора - Ямбол - Карнобат - Бургас”, изключителна държавна собственост председател
Няма парламентарни подкомисии
Няма делегации
Няма групи за приятелство
Зададени въпроси

Снимка

139 664

Лични данни

дата на раждане 1940-12-04
място на раждане с. Недялкова гращица, България
професия инженер
езици немски, руски
семейно положение женен
имейл
уебсайт